Konference

Konference pod stromeček je každoroční prosincové setkání, které probíhá tradičně v Praze a má za cíl propojit czexpats z celého světa, kteří přijedou na Vánoce do Česka.

Konference pod stromeček 2022

Letošní ročník již tradiční Konference pod stromeček bude věnován tématu propojování vědy v Česku a zahraničí. Diskutovat budeme „naživo“, ale také online, aby se mohli účastnit i czexpati, kteří zůstávají na Vánoce v zahraničí.

Konference pod stromeček 2021

Konference je každoročně pořádána především pro české vědce, kteří působí/působili v zahraničí. Cílem je seznámení vědců napříč kariérním spektrem, vzájemné představení výzkumu, výměna zkušeností z pobytů na zahraničních institucích, získání informací o návratu do Čech (např. možnosti financování, vytvoření zázemí, atd.).

SCSM ZÜRICH 2021 – Slovak and Czech Scientific MeetUp

The goal of the event is to connect Slovak and Czech scientific expats living in Switzerland with an emphasis on natural sciences, materials, economics, computer sciences, and more. The target audience of the event is Czech and Slovak academics, Czechs and Slovaks working in the industrial sector, and students. We would like to provide an opportunity to present not only scientific and professional but also personal experience about living in Switzerland. We hope to foster scientific networking and collaboration among the community and help you to settle down in Switzerland, be satisfied with a great job and find new friends.

Konference pod stromeček 2020

Konference je každoročně pořádána především pro české vědce, kteří působí/působili v zahraničí. Cílem je seznámení vědců napříč kariérním spektrem, vzájemné představení výzkumu, výměna zkušeností z pobytů na zahraničních institucích, získání informací o návratu do Čech (např. možnosti financování, vytvoření zázemí

Konference pod stromeček 2019

Konference je každoročně pořádána především pro české vědce, kteří působí/působili v zahraničí. Cílem je seznámení vědců napříč kariérním spektrem, vzájemné představení výzkumu, výměna zkušeností z pobytů na zahraničních institucích, získání informací o návratu do Čech (např. možnosti financování, vytvoření zázemí.