Raising Future Leaders

Prostor pro setkávání, navazování kontaktů a sdílení zkušeností mezi začínajícími vedoucími výzkumnými pracovníky působícími v Česku, otevřený všem, kteří zastávají pozici vedoucího nezávislé výzkumné skupiny v jakémkoli vědním oboru bez ohledu na věk, zkušenosti, instituci nebo národnost. Setkání probíhá v angličtině.

UA-CZ Science Meetup

Po letní přestávce bude UA-CZ Science Meetup pokračovat na podzim v nové podobě. První setkání bude již spolu-organizováno s nově vznikající organizací Czech-Ukrainian Scientific Society 27. září od…

Konference pod stromeček 2023

Jak neustrnout v zajetých kolejích, mít stále radost z poznávání světa a přicházet s novými nápady a myšlenkami? Co nás motivuje a inspiruje a jaké prostředí potřebujeme pro to, abychom nové vědecké nápady mohli realizovat? I o tom budeme diskutovat na letošní Konferenci pod stromeček #KPS2023 – tradičním předvánočním setkání českých vědců a vědkyň, kteří působí v zahraničí. Potkáme se v Praze i online.

London calling!

Setkání českých vědkyň a vědců působících ve Velké Británii, pořádané ve spolupráci s Velvyslanectvím České republiky v Londýně a s podporou Českého centra v Londýně.

Summer meetup

Czexpats in Science vás zve na networkingovou akci pro vědkyně, vědce a všechny, kteří se zajímají o vědu. Přijďte se seznámit s vědkyněmi a vědci z různých oblastí a podělit se o své výzkumné i osobní zkušenosti s usazováním a zakořeněním ve výzkumu. Otevřeno pro všechny národnosti, obory a kariérní fáze.