Through Academic Culture to Scientific Excellence

Konference o tom, jak podpora akademické kultury vede ke špičkovým objevům.

Zveme vás na konferenci o akademické kultuře „Through Academic Culture to Scientific Excellence.“

Na konferenci se sejdou přední osobnosti akademické obce a vědeckého managementu a budou diskutovat význam pozitivní akademické kultury pro posun hranic poznání. Akce ukáže, jakým způsobem podporuje prostředí založené na spolupráci sdílení znalostí a výměnu nápadů, které vedou k výjimečné produktivitě výzkumu a špičkovým objevům. Zdůrazněním významu podporující akademické kultury chce konference inspirovat široké publikum výzkumných pracovníků, manažerů, administrátorů a studentů.

Akce završí sérii workshopů a seminářů o akademické kultuře, které se za podpory Nadace Alexandra von Humboldta uskutečnily v posledních třech letech napříč českými akademickými institucemi.

Více informací naleznete na anglické verzi stránek.

Registrace

Počet míst pro osobní účast je omezen. Vstupenky lze zakoupit prostřednictvím sítě GoOut za cenu 600 Kč pro osobní účast, studentské vstupné pro osobní účast 300 Kč a 100 Kč pro online účast. Nákup vstupenek je spojen s registrací na akci, proto je potřeba zakoupit každou vstupenku zvlášť.

Po zaplacení vstupenky Vám bude vygenerována účtenka a zaslána na e-mailovou adresu. Pokud potřebujete fakturu s konkrétními fakturačními údaji Vaší instituce, neváhejte kontaktovat společnost GoOut e-mailem na adrese info@goout.cz. V e-mailu uveďte číslo vstupenky a fakturační údaje potřebné pro vystavení faktury.

Většina akcí pořádaných Czexpats in Science je bezplatná. Pořádání konference těchto rozměrů však vyžaduje značné náklady (např. stravování, pronájem prostor, cestovní náklady atd.). Zavedením vstupného na některé z našich akcí tak můžeme našim účastníkům poskytnout co nejkvalitnější zážitek.

Chápeme, že finanční omezení mohou být pro některé účastníky překážkou, a snažíme se zajistit přístupnost pro co nejširší publikum. Pokud z jakéhokoli důvodu potřebujete osvobození od poplatků, kontektujte nás na naší e-mailové adrese, pokusíme se najít společné řešení.

Kdy a kde

Středa, 12. června 2024 od 10 hodin
CIIRC ČVUT, Praha
& Online

Hosté

Maria Leptin

European Research Council

Robert Schlögl

Alexander von Humboldt Foundation

Matthew Rampley

Filozofická fakulta, Masarykova Univerzita Brno

Pavel Tomančák

MAX PLANCK INSTITUTE FOR MOLECULAR CELL BIOLOGY & CEITEC

Petra Guasti

Fakulta sociálních věd, Univerzita Karlova & Sociologický ústav akademie věd ČR & SYRI

Barbora Špačková

Fyzikální ústav Akademie věd ČR

Partneři