Setkání českých vědkyň a vědců v Londýně 2024

Již druhé setkání českých vědkyň a vědců působících ve Velké Británii se uskuteční v pátek 20. září v Londýně. Akce vzniká pod záštitou Czexpats in Science, ve spolupráci s Velvyslanectvím České republiky v Londýně a s podporou Českého centra v Londýně.

Milé české vědkyně a vědci v Británii,

po loňské premiéře vás srdečně zveme na další setkání českých vědkyň a vědců, které se uskuteční v pátek 20. září v Londýně. Akce vzniká pod záštitou Czexpats in Science, ve spolupráci s Velvyslanectvím České republiky v Londýně a s podporou Českého centra v Londýně.

Setkání proběhne formou networkingu a tzv. flash talks, během kterých každý, kdo bude chtít, v krátkosti představí svůj výzkum – zvány jsou všechny přírodovědné, technické, společenskovědní i humanitní obory! 

Moc rádi uvidíme účastníky ve všech fázích kariéry, avšak prostor pro flash talks chceme vyhradit prezentujícím, kteří se již věnují výzkumu – tedy od magisterského studia (včetně) výše, horní limit není. 

Součástí akce budou i keynote přednášky. Kompletní program a keynote přednášející budou zveřejněni později.

Doufáme, že toto setkání přinese příležitost prezentovat svůj výzkum v novém kontextu, dozvědět se, čemu se věnují ostatní krajané a především navázat kontakt i potenciální spolupráci s dalšími českými vědci v Británii. Věříme, že formát flash talks umožní nahlédnout do rozmanitých vědeckých odvětví a projektů, a náš keynote řečnice poskytne cenné názory a zkušenosti těm, kteří se ve vědeckém prostředí v Británii teprve zabydlují.

Po konferenci bude následovat prostor pro networking (formální, po-přednáškový i neformální v nějaké blízké hospodě). 

Za organizátory se těší,
Alžběta Kovandová-Bartoníčková, Michal Sýkora, Zikmund Bartoníček & Czexpats in Science

Registrace nutná.

Kdy a kde

Datum a čas: 20. září 2024, čas bude upřesněn
Místo: Velvyslanectví ČR v Londýně,
26-30 Kensington Palace Gardens, London W8 4QY

Program

TBA

Přinášejí