Setkání českých vědkyň a vědců působících v Nizozemsku

Setkání českých vědců a vědkyň a studujících a působících v Nizozemsku pořádané ve spolupráci s Velvyslanectvím České republiky v Haagu.

Srdečně vás zveme na setkání českých vědkyň a vědců, které se uskuteční v pátek 16. února 2024 v Haagu. Akce vzniká pod záštitou Czexpats in Science, ve spolupráci s Velvyslanectvím České republiky v Haagu.

Můžete se těšit na keynote přednášky Jany Roithové (Faculty of Science, Radboud University) a Michala Kořenáře (Faculty of Humanities, University of Amsterdam). 

Součástí setkání budou i tzv. flash talks, během kterých každý, kdo bude chtít, v krátkosti představí svůj výzkum – zvány jsou všechny přírodovědné, technické, společenskovědní i humanitní obory! Moc rádi uvidíme účastníky ve všech fázích kariéry, avšak prostor pro flash talks chceme vyhradit prezentujícím, kteří se již věnují výzkumu – tedy od magisterského studia (včetně) a dále. 

Doufáme, že toto setkání přinese příležitost prezentovat svůj výzkum v novém kontextu, dozvědět se, čemu se věnují ostatní krajané a především navázat kontakt i potenciální spolupráci s dalšími českými vědci v Nizozemsku. 

Za nizozemské organizátory se na vás těší Jan Fiala, Tereza Kadavá a Marta Šiborová. V pířpadě dotazů můžete kontaktovat Martu Šiborovou (marta.siborova@czexpats.org).

Datum a čas: 16. února 2024, 13:00

Místo: Rezidence českého velvyslance v Haagu
Burgemeester van Karnebeeklaan 1, Den Haag

Program

12:30Open door
13:00Registrace
13:30René Miko (Velvyslanectví ČR v Haagu)
13:35Matouš Glanc (Czexpats in Science)
13:45Keynote přednáška: Jana Roithová (Radboud University)
14:20Flash talks
15:00Coffee break
15:30Ladislav Krištoufek (Univerzita Karlova)
15:40Keynote přednáška: Michal Kořenář (University of Amsterdam)
16:20Flash talks
17:00Závěrečné slovo
17:05Networking

Přinášejí: