Letní setkání 2024

Srdečně vás zveme na neformální letní setkání všech příznivců a přátel Czexpats in Science, budeme moci společně sdílet zkušenosti a inspiraci, nebo si jen tak…

Srdečně vás zveme na neformální letní setkání všech příznivců a přátel Czexpats in Science, budeme moci společně sdílet zkušenosti a inspiraci, nebo si jen tak povídat.

Součástí setkání bude debata Zeptej se vědce! live, jak ji neznáte:
Proč muži tráví více času na záchodě? Jaký je vědecky podložený způsob jezení burgerů? Může pití kávy zmírnit negativní dopady sedavého zaměstnání? Je možné neposkvrněné početí? Odpovědi na tyto a další otázky, na které nečekáte vědecky podloženou odpověď, se dozvíte během naší funky debaty.

Budeme rádi, když na setkání vezmete své kolegy, přátele i rodinu a společně strávíme hezké odpoledne na konci letních prázdnin v pohodové atmosféře a dozvíme se i něco nového od vědců – kolegů ze Zeptej se vědce!

Na setkání není nutné se registrovat, ale budeme rádi, pokud nám i tak dáte vědět, že dorazíte, abychom vám mohli poslat případné detaily a dopředu měli představu, kolik se nás potká.

Kdy a kde

Datum a čas: 30. srpna od 16 hodin (kavárna zavírá ve 22:00)
Místo: Kafe & Hrnky, Nerudova 25, Praha 1

Program

16:00Začátek setkání
17:30Zeptej se vědce! live
22:00Konec

Přinášejí